Opetuksen tai tentin tiedot


PED121, Syventävä harjoittelu: Reflektio, 10 op
Tunniste PED121 Opetuskielet suomi
Nimi Syventävä harjoittelu: Reflektio Lyhenne Syventävä harjoittel 
Laajuus 10 op  Vastuuyksikkö Kasvatustieteiden osasto 
Opiskelumuoto Kurssi  Arvostelu Hyväksytty-Hylätty 
Aika 13.01.2020 -24.05.2020 Lisätietoja  
Opetus suunnattu
Tietoja viimeksi muutettu 14.05.2021


Valitse osiot, joihin haluat ilmoittautua.
Tallenna tiedot sivun alareunan Tallenna -painikkeella.
Ilmoittautumisaika
Ilmoittautuminen
Kurssi  Opettaja Aika ja paikka
Ilm. Peru Lkm.
191/-
Syventävä harjoittelu: Reflektio
13.01.-24.05.20

Ilmoittautumisaika
Ilmoittautuminen
Harjoitusryhmä  Opettaja Aika ja paikka
Ilm.aika päättynyt 30.10.19 klo 09.00-
08.12.19 klo 23.59
Lkm.
  9/22
Biologia Hannele Cantell
Arja Kaasinen
25.02.20
    ti 12.15-13.45,  
Ilm.aika päättynyt 30.10.19 klo 09.00-
08.12.19 klo 23.59
Lkm.
  4/22
Filosofia ja ET Eero Salmenkivi
26.02.20
    ke 12.15-13.45,  
Ilm.aika päättynyt 30.10.19 klo 09.00-
08.12.19 klo 23.59
Lkm.
  3/22
Fysiikka Johanna Jauhiainen
26.02.20
    ke 10.15-11.45,  
Ilm.aika päättynyt 30.10.19 klo 09.00-
08.12.19 klo 23.59
Lkm.
  11/22
Historia ja yhteiskuntaoppi Mikko Puustinen
24.02.20
    ma 12.15-13.45,  
Ilm.aika päättynyt 30.10.19 klo 09.00-
08.12.19 klo 23.59
Lkm.
  10/22
Kemia Jarkko Lampiselkä
13.01.20
    ma 12.15-13.45,  
29.01.20
    ke 12.15-13.45,  
Ilm.aika päättynyt 30.10.19 klo 09.00-
08.12.19 klo 23.59
Lkm.
  9/22
Maantiede Hannele Cantell
Arja Kaasinen
25.02.20
    ti 12.15-13.45,  
Ilm.aika päättynyt 30.10.19 klo 09.00-
08.12.19 klo 23.59
Lkm.
  14/22
Matematiikka, ryhmä 1 Rauno Koskinen
25.02.20
    ti 14.15-15.45,  
12.05.20
    ti 14.15-15.45,  
Ilm.aika päättynyt 30.10.19 klo 09.00-
08.12.19 klo 23.59
Lkm.
  13/22
Matematiikka, ryhmä 2 Rauno Koskinen
28.02.20
    pe 14.15-15.45,  
14.05.20
    to 14.15-15.45,  
Ilm.aika päättynyt 30.10.19 klo 09.00-
08.12.19 klo 23.59
Lkm.
  0/22
Matematiikka, ryhmä 3
24.02.-24.05.20
Ilm.aika päättynyt 30.10.19 klo 09.00-
08.12.19 klo 23.59
Lkm.
  11/22
S2 Maria Ahlholm
27.02.20
    to 12.15-13.45,  
01.04.20
    ke 12.15-13.45,  
Ilm.aika päättynyt 30.10.19 klo 09.00-
08.12.19 klo 23.59
Lkm.
  2/22
Uskonto ja Psykologia Ritva Ketonen
24.02.20
    ma 12.15-13.45,  
Ilm.aika päättynyt 30.10.19 klo 09.00-
08.12.19 klo 23.59
Lkm.
  21/22
Uskonto, ryhmä 1 Marjaana Kavonius
25.02.20
    ti 12.15-13.45,  
28.02.20
    pe 12.15-13.45,  
Ilm.aika päättynyt 30.10.19 klo 09.00-
08.12.19 klo 23.59
Lkm.
  1/22
Uskonto, ryhmä 2
24.02.-01.03.20
Ilm.aika päättynyt 30.10.19 klo 09.00-
08.12.19 klo 23.59
Lkm.
  23/22
Vieraat kielet, ryhmä 1 Kaisa Hahl
04.02.20
    ti 12.15-13.45,  
26.02.20
    ke 12.15-13.45,  
Ilm.aika päättynyt 30.10.19 klo 09.00-
08.12.19 klo 23.59
Lkm.
  23/22
Vieraat kielet, ryhmä 2 Milla Luodonpää-Manni
04.02.20
    ti 14.15-15.45,  
26.02.20
    ke 10.15-11.45,  
Ilm.aika päättynyt 30.10.19 klo 09.00-
08.12.19 klo 23.59
Lkm.
  22/22
Vieraat kielet, ryhmä 3 Milla Luodonpää-Manni
04.02.20
    ti 12.15-13.45,  
26.02.20
    ke 12.15-13.45,  
Ilm.aika päättynyt 30.10.19 klo 09.00-
08.12.19 klo 23.59
Lkm.
  7/22
Äidinkieli, ryhmä 1 Satu Grünthal
Riitta Juvonen
26.02.20
    ke 12.15-13.45,  
28.02.20
    pe 12.15-13.45,  
Ilm.aika päättynyt 30.10.19 klo 09.00-
08.12.19 klo 23.59
Lkm.
  13/22
Äidinkieli, ryhmä 2 Satu Grünthal
Riitta Juvonen
26.02.20
    ke 12.15-13.45,